В последно време в сватбения речник си пробива място нов термин: „булкодзила“. Тези, които все още не знаят какво значи той, ще разберат от публикувания по-долу списък с правила и изисквания, явно споделен от гостите на предстояща сватба, и представен в оригинал в boredpanda.com.
Списъкът, съставен от сватбен агент, предизвика подигравки както със скандалния характер на изискванията, така и с полуграмотния начин, по който са представени. Човек би предположил, че професионалист в сватбения бранш знае как се пише думата „церемония“, но явно този не е от тях.
Ето и част от шокиращия списък:
Добро утро, г-н и г-жо …,
Казвам се — — и съм сватбен координатор на — и — Сандърс. Пиша на всички потвърдени гости, за да направя последно преброяване и да разясня някои правила и разпоредби в сватбения ден:
– Моля да пристигнете на мястото 15-30 минути по-рано.
– Моля, НЕ СЕ ОБЛИЧАЙТЕ в бяло, кремаво или „слонова кост“.
– Моля, не носете косата си по начин, различен от обикновен кок или конска опашка.
– Моля, не нанасяйте грим по цялото си лице.
– Не правете записи по време на серамонията.
– Не влизайте във Facebook, преди да ви инструктират да го сторите.
– НЕ ГОВОРЕТЕ С БУЛКАТА ПО НИКАКЪВ ПОВОД.
– Трябва да дойде с подаръци на стойност $75 или повече, ако искате да бъдете допуснати.
Ето и някои реакции на потребителите в социалните мрежи:
– „А Вие, г-н Сандърс, приемате ли тази жена за своя законна съпруга?”
(извърта глава към бъдещата си съпруга)
„Д-д-да.“
Сватбен агент: „НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА РАЗГОВАРЯ С БУЛКАТА, ЯСЕН ЛИ СЪМ!“ — Sup_Normies:
– „Кок или конска опашка.“ Странни сватбени снимки ще се получат, ако това са единствените разрешени прически. За бога, дори в Северна Корея има повече от 2 одобрени от държавата прически… — Asinglepeanut
– Мисля, че това значи „вържете си косата на грозна конска опашка, стига да не е твърде къса, а ако е – пак ще изглеждате отвратително“. — Asinglepeanut:Whapwhaaap:
– Бих накарала съпруга си да се появи в синя рокля, с кок, сенки за очи/червило, щом това е подходящият начин според този списък… — MadamLegit
– Ще се размажа, ако всички гости се появят голи с конски опашки. Би било прекрасно. — Evylllint
– Какъв чудесен списък с причини да не отидеш на сватбата! — ASomewhatAmbiguous
– Чакай, значи по време на церемонията ще има момент, в който гостите ще получат инструкции да влязат във Facebook? — Natyous
– … Ле-ле, това трябва да е най-безвкусното нещо, което съм виждал... Моля ви, кажете ми, че това е нечий пиян братовчед… — Parkahood